| < Listopad 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
GHOST - duchy, duszki, zjawy i inne zjawiska paranormalne - zdjęcia, filmy, video, relacje świadków - rss feed - kanał rss
Kategorie: Wszystkie | Duchy na zdjęciach | Filmy z duchami
RSS
wtorek, 07 lipca 2009

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia

Mamy dla was sensacyjne nagranie video, na którym ekipa Larryego Kinga uwieczniła ducha Michaela Jacksona, który jak gdyby nigdy nic przechadzał się po rezydencji króla popu - Neverland! Właściwie nie ma się czemu dziwić - w końcu to jego rezydencja. Zobacz zjawę Jacko i uwierz w duchy!

piątek, 29 maja 2009
Wszyskim niedowiarkom w kwestii duchów żyjących w naszej rzeczywistości, polecamy poniższe zdjęcie, na którym w lusterku Mercedesa widać twarz ducha. Przerażające i dające do myślenia!

Duch w lusterku samochodu - zdjęcie
piątek, 03 kwietnia 2009
Poniżej zdjęcie ducha ze szkockiego zamku Tantallon. Jego autorką jest Grace Lamb, która 32 lata temu sfotografowała swoją rodzinę podczas wycieczki do zamku Tantallon. Po wywyołaniu zdjęć okazało się, że w oknie nad ich głowami widać zjawę, choć sceptycy twierdzą, że uwieczniona postać w czerwonej sukni to po prostu przechodzeń z zakupami. My wierzymy że to duch!

Duch z zamku Tantallon w Szkocji (Ghost from Tantallon Castle in Scotland)

Duch z zamku Tantallon w Szkocji (Ghost from Tantallon Castle in Scotland)

wtorek, 31 marca 2009
Jednym z najsłynniejszych duchów, które zostały uwiecznione na zdjęciach jest Freddy Jackson, mechanik szwadronu, który stacjonował podczas I Wojny Światowej na pokładzie HMS Daedalus.Freddy pozował do zdjęcia ze swoimi kolegami dwa dni po własnej śmierci. Twarz ducha można zobaczyć za czwartym od lewej żołnierzem w górnym rzędzie. Sugeruje się, że Jackson wciąż był nieświadomy swojej śmierci - dlatego zdecydował się wziąć udział w grupowym zdjęciu wraz ze swoimi kolegami...

Zdjęcie zostało wykonane w 1919 r., a upubliczniono je w 1975 r.

Duch Freddy Jackson - zdjęcie (Freddy Jackson ghost picture)

Duch Freddy Jackson - zdjęcie (Freddy Jackson ghost picture) - źródło